KONST / Litografier / Färglitografi 15837052
nr 1583 7052
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 85/200, daterad 98, "Svarta oliver". Färglitografi, bildmått: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x49 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:23:12
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell